Oferujemy szeroki wybór kaw renomowanej marki JURA, która może pochwalić się szlachetnością doboru idealnych ziaren i tworzenia blendów we własnej palarni metodą bębnową. Smakiem dosięgniesz od rejonów Brazylii, Kostaryki, Gwatemali, aż po Indie, czy Honduras. Przygotujesz z nimi kawę w ekspresie automatycznym, kolbowym, kawiarce, a nawet metodami alternatywnymi. Dzięki dużemu wyborowi, wpasowujemy się w kubki smakowe każdej osoby, powodując uśmiech na twarzy. Idealne rozpoczęcie dnia.

Znajdziesz u nas kawy:

  • Z certyfikatem ekologicznej uprawy Bio. Wyróżnia się on podejściem do eksploatacji środowiska naturalnego. Takie produkty zostały stworzone w oparciu na etycznych zasadach związanymi ze ścisłymi normami i bez uszczerbku natury.
  • Z certyfikatem Fairtrade, który jest handlowym modelem z przesłaniem utrzymywania mniejszych firm, marek, pracowników, rolników, w krajach rozwijających.
  • Z różną mieszanką ziaren. Od 100% arabiki, po różne jej proporcje z robustą. W pełni harmonijne połączenia, dające odmienne efekty smakowe.
  • Z odrębnymi stopniami palenia, konsystencji oraz wyczuwalnych nut smakowych. Dzięki czemu każdy znajdzie mieszankę idealnie dobraną do swoich potrzeb.
  • Z innymi zaleceniami przygotowania, jak i łączeniami względem rodzajów kaw.

Sklep - urządzenia

Sklep
Ekspresy do kawy 
Kawa
Akcesoria 
Produkty do konserwacji
Zastawa stołowa

O marce Jura

Dokumenty

Polityka prywatności 
Regulamin sklepu 
Reklamacje, zwroty